Kolory farby Magnat – odkryj paletę kreatywnych możliwości do malowania wnętrz

Farba Magnat to połączenie najwyższej jakości produktu z ogromną paletą kolorów. Bez względu na to, czy chcesz odświeżyć salon, pokój dziecięcy czy kuchnię, farby Magnat zawsze staną na wysokości zadania. Oto kilka pomysłów na to, jak wykorzystać kolorowe farby do malowania wnętrz.

1. Ciepłe odcienie

Jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze było przytulne i ciepłe, wybierz kolory, takie jak oliwka, brązowy czy złamana biel. Takie kolory nadać pomieszczeniu przyjemnego klimatu.

2. Kontrasty – czarny i biel

Czarno-białe wnętrza to jedne z najnowszych trendów w świecie projektowania wnętrz. O ile dominującym kolorem jest ponadczasowa biel, czarny kolor akcentuje i dodaje wyrazu.

3. Żywe kolory

Nie bój się eksperymentować z żywymi kolorami. Dodaj odrobinę odważnego, neonowego koloru do ściany lub pomieszczenia. Taki zabieg ożywi pomieszczenie, sprawi że będzie ono bardziej atrakcyjne i dodaje energii w pomieszczeniu.

4. Wzory i tekstury

Farba Magnat dobrze sprawdza się również przy tworzeniu tekstur i wzorów na ścianach. Klej do tapet, farba strukturalna lub nawet tektura malarska to tylko niektóre z produktów, które pomogą Ci stworzyć ciekawe i unikatowe wzory.

5. Dobrze wyważone proporcje

Jeśli chcesz zachować harmonię w pomieszczeniu, zdecyduj się na dobrze wyważone proporcje kolorów. Na przykład pomaluj jedną ścianę innym kolorem, aby pomieszczenie było wciąż spójne, a jednocześnie będziesz miał okazję do ciekawego eksperymentu kolorystycznego.

Farby Magnat dają możliwość wyboru między klasycznym, a dekoracyjnym stylem. Niezależnie od wyboru, Magnat gwarantuje wysoką jakość produktu i możliwość wykorzystania wielu kreatywnych pomysłów przy aranżacji wnętrza.

Możesz również polubić…