Drzwi wewnętrzne retro. Co wyróżnia współczesne wnętrza? Platinum design drzwi

Wydawać by się mogło, że współcześnie króluje minimalizm i style skandynawskie. Nic bardziej mylnego. Podobnie jak w modzie odzieżowej, współczesne wnętrza dopuszczają wiele opcji aranżacyjnych, które sprostają wymaganiom i pomysłom niemal każdego. Na co możemy podstawić oprócz prostoty?

Styl vintage i drzwi wewnętrzne retro

Nowoczesność wcale nie musi oznaczać braku powrotu do przeszłości. Obecnie królują style retro oraz vintage. Miłośnicy staroci i przedmiotów stylizowanych na stare mogą zatem spać spokojnie. Oprócz bardzo eleganckich wersji art deco i staroeuropejskiego glamour powraca tradycyjny styl retro. Jakie są jego cechy charakterystyczne? Retro kocha przedmioty, które mają już swoją historię. Sprawdzają się w aranżacjach wiekowe meble, najlepiej z ciemnego drewna. Warto zadbać również o takie elementy, jak na przykład drzwi wewnętrzne retro, które dopełnią stylizacji.

Drzwi – ozdoba mieszkania czy domu. Platinum design drzwi

Pamiętajmy też, że drzwi, na przykład Platinum design drzwi we współczesnych wnętrzach to nie tylko przegroda, to równorzędny element dekoracyjny, który wpływa na wygląd naszych domów.

 

Możesz również polubić…