Drzwi wewnętrzne Intenso. Różne pomysły na drzwi wewnętrzne – system drzwi składanych

Istnieje wiele rodzajów drzwi wewnętrznych, które mogą pomóc zbudować nam charakter wnętrza, bez względu na jego stylistykę. Producenci tworzący drzwi wewnętrzne Intenso lub inni dostarczają szeroki asortyment produktów, które wpiszą się w każdą przestrzeń oraz spełnią każde zadanie.

Rodzaje drzwi – drzwi wewnętrzne Intenso

Możemy oczywiście zdecydować się na tradycyjnie otwierane drzwi. Są wykonywane najczęściej z drewna (sosna, dąb) lub płyt (wiórowej, MDF i HDF). W ofercie sklepów znajdziemy wersje lakierowane na wysoki połysk lub z pięknymi i zróżnicowanymi okleinami.

Drugim co do popularności rozwiązaniem są drzwi przesuwne, które pozwalają zaoszczędzić miejsce. Coraz częściej są stosowane nie tylko w sypialniach, ale stanowią dekorację salonów, sypialni i łazienek.

Pomysł na przestrzenną dekorację – system drzwi składanych

Drzwi składane zyskują coraz większą popularność. To świetny pomysł na całościowe lub częściowe odgrodzenie przestrzeni, w zależności od aktualnych potrzeb. System drzwi składanych może być wykonany z tworzywa, drewna czy metalu, więc z pewnością wpisze się w każdą przestrzeń.

 

Możesz również polubić…