Ekskluzywne drzwi wewnętrzne. Powrót art deco – pomysł na luksusowe wnętrze. Drzwi wewnętrzne lakierowane

Czujesz, że nadszedł czas na zmianę i pragniesz wprowadzić do swojego mieszkania więcej elegancji? Ponownie powraca styl art deco, który pozwala wprowadzić do przestrzeni nawet niewielkiego mieszkania odrobinę luksusu i szyku. Na co zwrócić uwagę, żeby zaaranżować piękną przestrzeń w tym stylu?

Meble i ekskluzywne drzwi wewnętrzne

Współczesna odsłona art deco czerpie w pełni z pierwowzoru. Styl ten charakteryzuje się zestawieniami materiałów takich, jak metal, szkło i drewno wypolerowanych na wysoki połysk. Powinny się one pojawiać w meblach, dodatkach, ale też ozdabiać drzwi wewnętrzne lakierowane. Oprócz tego stawiamy na mocno zgeometryzowane ornamenty – najlepiej w wersji czarno-białej. Mogą to być przestylizowane motywy kwiatowe, plecionki lub pawie pióra.

Zadbaj o detal – drzwi wewnętrzne lakierowane

Podstawą są oczywiście meble. Powinny być skrajnie proste w formie, wykonane z dobrej jakości materiałów, najlepiej wypolerowane lub polakierowane tak, żeby dawały piękny połysk. Podobnie powinniśmy wybrać ekskluzywne drzwi wewnętrzne. Mogą mieć przeszklenia, ważne jednak, żeby były proste, o geometrycznych, symetrycznych zdobieniach.

Art deco to idealny styl dla wszystkich, którzy pragną, aby ich dom wyglądał zawsze elegancko i niemalże luksusowo.

 

Możesz również polubić…